Camp Half Bloods
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Teated
FOORUM ON AVATUD! Liitu ja teemata! :)
Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(12) oli siin foorumil Nelj Juun 23, 2022 6:32 pm
Latest topics
» ChatChatChat! ~1
Võrkpalli harjutamas Icon_minitimeby Xena Harrow Nelj Jan 30, 2014 7:40 pm

» Sulps
Võrkpalli harjutamas Icon_minitimeby Xena Harrow Teis Jan 28, 2014 6:54 pm

» Päikesetõusu ajal harjutamas
Võrkpalli harjutamas Icon_minitimeby Xena Harrow Püh Jan 26, 2014 6:37 pm

» Mets!
Võrkpalli harjutamas Icon_minitimeby Khloe Harris Püh Jan 26, 2014 10:48 am

» Ümbrusega tutvumas
Võrkpalli harjutamas Icon_minitimeby Alexandra Bryant Laup Jan 25, 2014 7:30 pm

» Valira teemad
Võrkpalli harjutamas Icon_minitimeby Valira Downs Laup Jan 25, 2014 5:50 pm

» Mäejalamil
Võrkpalli harjutamas Icon_minitimeby Xena Harrow Laup Jan 25, 2014 5:38 pm

» Kuri plaan
Võrkpalli harjutamas Icon_minitimeby Valira Downs Laup Jan 25, 2014 5:11 pm

» Esimene kohtumine?
Võrkpalli harjutamas Icon_minitimeby Alexandra Bryant Laup Jan 25, 2014 11:12 am


 

 Võrkpalli harjutamas

Go down 
2 posters
AutorTeade
Mackencie Jones
Arese tütar
Mackencie Jones


Postituste arv : 48
Join date : 18/01/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed: Macy
Vanus: 18
Muu: Arese tütar

Võrkpalli harjutamas Empty
PostitaminePealkiri: Võrkpalli harjutamas   Võrkpalli harjutamas Icon_minitimeEsm Jan 20, 2014 4:12 pm

Kuigi Mackencie ei olnud võrkpallis kõige osavam oli ta jõudnud võrkpalliväljakule. Tegelikult ei osanud ta üldse võrkpalli. Macy nägi nii mõndagi võrkpalli mängimas ning proovis palliga nende liigutusi järgi teha. Sellest tuli vaid nii palju välja, et pall lendas veidi kaugemal olevale noormehele vastu pead.

OT: Percy
Tagasi üles Go down
Percy Jackson
Poseidoni poeg
Percy Jackson


Postituste arv : 140
Join date : 19/01/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed: PJ või kuidas soovid.
Vanus: 19
Muu: Son of Poseidon

Võrkpalli harjutamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võrkpalli harjutamas   Võrkpalli harjutamas Icon_minitimeEsm Jan 20, 2014 4:43 pm

Percy oli kuidagi sattunud võrkpalliväljaku juurde, tahtis ta seda siis või ei, poiss polnud kindel. Ta oli täiesti omas mullis, ega vaadanud eriti ümbrust. Poiss märkas midagi maas ja jäi imeliku asja silmitsema. Järsku käis aga paras mütsakas. Percy ehmus. Ta oli palliga vastu pead saanud.
PJ pööras ennast ümber ja muigas. Üks kohkunud näoga tüdruk vaatas talle otsa. Seejärel läks poiss pallile järele ja andis selle tüdrukule.
Tagasi üles Go down
Mackencie Jones
Arese tütar
Mackencie Jones


Postituste arv : 48
Join date : 18/01/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed: Macy
Vanus: 18
Muu: Arese tütar

Võrkpalli harjutamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võrkpalli harjutamas   Võrkpalli harjutamas Icon_minitimeEsm Jan 20, 2014 4:52 pm

"Appi.." pomises Macy. "Ega sa haiget ei saanud?" küsis tüdruk poisi käest palli võttes. Ta oleks enesest mõistetavaks pidanud seda, kui poss oleks Mackencie näo täis sõimanud. "Ja aitäh." lausus Macy veel palli eest.
Tagasi üles Go down
Percy Jackson
Poseidoni poeg
Percy Jackson


Postituste arv : 140
Join date : 19/01/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed: PJ või kuidas soovid.
Vanus: 19
Muu: Son of Poseidon

Võrkpalli harjutamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võrkpalli harjutamas   Võrkpalli harjutamas Icon_minitimeEsm Jan 20, 2014 5:01 pm

"Pole midagi," lausus Percy ning muigas. Kui midagi hullemat oleks juhtunud, oleks ta oma kaasavõetud veepudelist lihtsalt vett pähe kallanud, eks ikka oleks natukene tänu ta "andele" paranenud. 
"Ja pole tänu väärt," lausus poiss ning naeratas. Ilusatel tüdrukutel näo täis sõimamine polnud kohe kindlasti Percy ala. Poiss tõmbas tasakesi sõrmedega läbi juuste ning vaatas siis taas tüdrukule otsa. "Mina olen Percy Jackson."
Tagasi üles Go down
Mackencie Jones
Arese tütar
Mackencie Jones


Postituste arv : 48
Join date : 18/01/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed: Macy
Vanus: 18
Muu: Arese tütar

Võrkpalli harjutamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võrkpalli harjutamas   Võrkpalli harjutamas Icon_minitimeEsm Jan 20, 2014 5:10 pm

"Ma üldse ei plaaninud seda palli su pähe visata." ütles Macy kergelt punastades. "Mackencie Jones." lausus tüdruk siis veel enda nime ning lükkas enda tuka silmade eest ära.
Tagasi üles Go down
Percy Jackson
Poseidoni poeg
Percy Jackson


Postituste arv : 140
Join date : 19/01/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed: PJ või kuidas soovid.
Vanus: 19
Muu: Son of Poseidon

Võrkpalli harjutamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võrkpalli harjutamas   Võrkpalli harjutamas Icon_minitimeEsm Jan 20, 2014 7:43 pm

"Ma loodan ka, et sa seda meelega ei teinud. Kui tegid, siis on sul päris täpne käsi," lausus poiss muiates. "Mängid võrkpalli?" küsis ta siis tüdrukult muuseas.
Tagasi üles Go down
Mackencie Jones
Arese tütar
Mackencie Jones


Postituste arv : 48
Join date : 18/01/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed: Macy
Vanus: 18
Muu: Arese tütar

Võrkpalli harjutamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võrkpalli harjutamas   Võrkpalli harjutamas Icon_minitimeEsm Jan 20, 2014 7:48 pm

Mackencie muigas. "Ei mängi, õigemini ma ei oskagi seda." ütles Macy. Kui ta oleks osanud, siis poleks pall kohe kindlasti poisi peas põrke teinud. "Ma proovisin õppida, paar minutit tagasi, teiste liigutusi kopeerides. Näed ise, mis sellest välja tuli." Naeratas Mackencie.
Tagasi üles Go down
Percy Jackson
Poseidoni poeg
Percy Jackson


Postituste arv : 140
Join date : 19/01/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed: PJ või kuidas soovid.
Vanus: 19
Muu: Son of Poseidon

Võrkpalli harjutamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võrkpalli harjutamas   Võrkpalli harjutamas Icon_minitimeEsm Jan 20, 2014 7:52 pm

"Siis on ilmselge," lausus poiss ja naeris kergelt. "Ega minagi vist võrkpallis väga tugev enam pole, viimati sai ikka väga ammu mängitud sõpradega ja oma reeglite järgi. Lüüa võib-olla veel natukenegi oskan," arutles poiss ning vaatas palli tüdruku käes. See oli ikka päris ammu, kui keegi temaga mängida viitsis ja ega seegi hästi ei lõppenud. Üks Percy sõber väänas jala välja ja nii see läks.
Tagasi üles Go down
Mackencie Jones
Arese tütar
Mackencie Jones


Postituste arv : 48
Join date : 18/01/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed: Macy
Vanus: 18
Muu: Arese tütar

Võrkpalli harjutamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võrkpalli harjutamas   Võrkpalli harjutamas Icon_minitimeEsm Jan 20, 2014 8:07 pm

"Tahad minu, kui kogenematu võrkpalluriga mängida?" küsis Macy. "Ma küll kahtlen, et sellest midagi head välja tuleks." muigas neiu.
Tagasi üles Go down
Percy Jackson
Poseidoni poeg
Percy Jackson


Postituste arv : 140
Join date : 19/01/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed: PJ või kuidas soovid.
Vanus: 19
Muu: Son of Poseidon

Võrkpalli harjutamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võrkpalli harjutamas   Võrkpalli harjutamas Icon_minitimeEsm Jan 20, 2014 8:19 pm

"Vaata, et sa mult vastu pead ei saa siis palliga," lausus poiss muigega ja läks ühele poole võrku. "Ma olen väga-väga roostes."
Tagasi üles Go down
Mackencie Jones
Arese tütar
Mackencie Jones


Postituste arv : 48
Join date : 18/01/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed: Macy
Vanus: 18
Muu: Arese tütar

Võrkpalli harjutamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võrkpalli harjutamas   Võrkpalli harjutamas Icon_minitimeEsm Jan 20, 2014 8:21 pm

Macy naeratas. "Sina servid, sest minul ei ole õrna aimugi mida selle palliga peale hakata." ütles Mackencie ja viskas palli noormehele. Macy viskas enda juuksed enda seljale ning lõi siis enda käed kerge plaksuga kokku.
Tagasi üles Go down
Percy Jackson
Poseidoni poeg
Percy Jackson


Postituste arv : 140
Join date : 19/01/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed: PJ või kuidas soovid.
Vanus: 19
Muu: Son of Poseidon

Võrkpalli harjutamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võrkpalli harjutamas   Võrkpalli harjutamas Icon_minitimeEsm Jan 20, 2014 8:27 pm

OT: Ma tegelikult ei tea võrkpallis just palju, aga no olgu Very Happy


Percy püüdis palli kinni ja läks selle joone taha. Seejärel ta servis, vähemalt üritas seda, kuid tema õnneks lendas pall ilusasti üle võrgu. Siis jooksis poiss kohe sissepoole.
Tagasi üles Go down
Mackencie Jones
Arese tütar
Mackencie Jones


Postituste arv : 48
Join date : 18/01/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed: Macy
Vanus: 18
Muu: Arese tütar

Võrkpalli harjutamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võrkpalli harjutamas   Võrkpalli harjutamas Icon_minitimeEsm Jan 20, 2014 8:31 pm

OT: Ma ausalt öeldes ei tea võrkpallist mitte midagi Very Happy Noh nii palju, kui ma kehkas õppinud olen.

Macy teadis enamvähem, kuidas palli lüüa ning andis veidi kõvema löögi pallile, mis ta kätele põrkas. Pall lendas mingil imekombel uuesti üle võrgu ning Macy oli enda esimese löögi üle isegi uhke.
Tagasi üles Go down
Percy Jackson
Poseidoni poeg
Percy Jackson


Postituste arv : 140
Join date : 19/01/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed: PJ või kuidas soovid.
Vanus: 19
Muu: Son of Poseidon

Võrkpalli harjutamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võrkpalli harjutamas   Võrkpalli harjutamas Icon_minitimeEsm Jan 20, 2014 8:40 pm

Percy jooksis ja tema õnneks sai ta pallile pihta. See võttis suuna aga üsna Macy väljaku nurka, kuid õnneks out'i mitte. Poiss ohkas.
Tagasi üles Go down
Mackencie Jones
Arese tütar
Mackencie Jones


Postituste arv : 48
Join date : 18/01/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed: Macy
Vanus: 18
Muu: Arese tütar

Võrkpalli harjutamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võrkpalli harjutamas   Võrkpalli harjutamas Icon_minitimeEsm Jan 20, 2014 8:46 pm

Pall maandus maas ning Macy võttis selle ülesse. "Sina servid." ütles Mackencie Percyle ning viskas palli taaskord poisile. Mäng kestis Macy jaoks isegi kaua.
Tagasi üles Go down
Percy Jackson
Poseidoni poeg
Percy Jackson


Postituste arv : 140
Join date : 19/01/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed: PJ või kuidas soovid.
Vanus: 19
Muu: Son of Poseidon

Võrkpalli harjutamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võrkpalli harjutamas   Võrkpalli harjutamas Icon_minitimeEsm Jan 20, 2014 8:56 pm

Percy võttis palli ja läks taas servima. Ka seekord läks õnneks ja pall lendas ilusasti üle. Percy oli õnnestunud löögi üle uhke.
Tagasi üles Go down
Mackencie Jones
Arese tütar
Mackencie Jones


Postituste arv : 48
Join date : 18/01/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed: Macy
Vanus: 18
Muu: Arese tütar

Võrkpalli harjutamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võrkpalli harjutamas   Võrkpalli harjutamas Icon_minitimeEsm Jan 20, 2014 8:58 pm

"Pole sa nii roostes midagi." ütles Macy enne, kui ta pallile taaskord löögi sai anda. Pall lendas üpris napilt üle võrgu.
Tagasi üles Go down
Percy Jackson
Poseidoni poeg
Percy Jackson


Postituste arv : 140
Join date : 19/01/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed: PJ või kuidas soovid.
Vanus: 19
Muu: Son of Poseidon

Võrkpalli harjutamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võrkpalli harjutamas   Võrkpalli harjutamas Icon_minitimeEsm Jan 20, 2014 9:00 pm

"Olen," naeris Percy ning jooksis palli lööma. Tundus, et läheb üle, aga ei. Pali serv puutus vastu võrgu äärt ning pall põrkas maha. "Sinu kord ma oletan?" sõnas poiss ning viskas palli Macyle.
Tagasi üles Go down
Mackencie Jones
Arese tütar
Mackencie Jones


Postituste arv : 48
Join date : 18/01/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed: Macy
Vanus: 18
Muu: Arese tütar

Võrkpalli harjutamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võrkpalli harjutamas   Võrkpalli harjutamas Icon_minitimeTeis Jan 21, 2014 2:32 pm

"Ma vabandan, kuid arvatavasti ma kukun selles praegu haledalt läbi." ütles Macy ning kõndis koos palliga joone taha. Macy kopeeris või vähemalt üritas kopeerida PJ liigutusi ning lõi siis palli. Macy öeldu vastas tõele ning pall lendas rohkem otse ülesse, kui edasi. "Kui ma nüüd ei eksi siis on sinu kord või ma pean enda halbade oskustega selle palli uuesti sevima?" küsis Macy palli uuesti käes hoides.
Tagasi üles Go down
Percy Jackson
Poseidoni poeg
Percy Jackson


Postituste arv : 140
Join date : 19/01/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed: PJ või kuidas soovid.
Vanus: 19
Muu: Son of Poseidon

Võrkpalli harjutamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võrkpalli harjutamas   Võrkpalli harjutamas Icon_minitimeTeis Jan 21, 2014 5:44 pm

"Ma pole päris kindel. Aga teeme nii, et proovi veel. Meie mäng, meie reeglid," sõnas Percy ja muigas. Talle tõesti ei olnud võrkpall enam meeltmööda sporidala, kuid ta oli nõus seda veel mõnda aega mängima. Tahtis ta seda või ei, Percy oli selles täielikult roostes.
Tagasi üles Go down
Mackencie Jones
Arese tütar
Mackencie Jones


Postituste arv : 48
Join date : 18/01/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed: Macy
Vanus: 18
Muu: Arese tütar

Võrkpalli harjutamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võrkpalli harjutamas   Võrkpalli harjutamas Icon_minitimeTeis Jan 21, 2014 5:51 pm

Macy kehitas selle peale vaid õlgu ning läks koos palliga uuesti joone taha ning viskas siis palli Percy poole. See kord lendas pall ilusti üle võrgu ning tüdruk jooksis kiirelt väljaku keskele.
Tagasi üles Go down
Percy Jackson
Poseidoni poeg
Percy Jackson


Postituste arv : 140
Join date : 19/01/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed: PJ või kuidas soovid.
Vanus: 19
Muu: Son of Poseidon

Võrkpalli harjutamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võrkpalli harjutamas   Võrkpalli harjutamas Icon_minitimeTeis Jan 21, 2014 6:45 pm

Percy jooksi palli suunas, et seda lüüa. Esialgu tundus poisile, et löök õnnestus, kuid siis käis mõnus krõks ja poiss potsatas kerge oige saatel maha. Pall lendas küll ilusasti üle võrgu, aga PJ käsi tulitas. Ta väänas selle kuidagi imekombel kogemata välja.
Tagasi üles Go down
Mackencie Jones
Arese tütar
Mackencie Jones


Postituste arv : 48
Join date : 18/01/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed: Macy
Vanus: 18
Muu: Arese tütar

Võrkpalli harjutamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võrkpalli harjutamas   Võrkpalli harjutamas Icon_minitimeTeis Jan 21, 2014 7:00 pm

"Appi."pomises Macy ja jooksis poisi poole. "Said sa haiget?" küsis neiu siis. Tegelikult oli arvata, et Percy sai haiget. Muidu poleks ta maha kukkunud ju. Mackencie tundis, et ta teeb täna poisi vigaseks või siis tegi juba. Alguses viskas ta poisile palliga vastu pead ja nüüd juhtus midagi Percy käega. Mackencie tundis ennast veidi süüdi, sest tema oli ju mängu mõtte tegelikult välja pakkunud.
Tagasi üles Go down
Percy Jackson
Poseidoni poeg
Percy Jackson


Postituste arv : 140
Join date : 19/01/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed: PJ või kuidas soovid.
Vanus: 19
Muu: Son of Poseidon

Võrkpalli harjutamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võrkpalli harjutamas   Võrkpalli harjutamas Icon_minitimeKolm Jan 22, 2014 6:04 pm

"Pole midagi väga hullu," lausus Percy. Käe valu oli võimalik ära kannata, lihtsalt see krõks ehmatas teda ja tänu hilisele pallilöögile oli ta veidi tuim ja esimesena ta lihtsalt potsatas maha. Poisi pea käis veidi ringi, kuid PJ oli kindel, et see on mööduv nähtus. Macy polnud kohe kindlasti süüdi. See, et pall talle vastu pead lendas, see oli pigem Percy süü, et ta valel ajal vales kohas oli. Ja see, et ta palli nii valesti lõi, oli ka samuti tema enda süü. Poiss üritas oma rannet veidi liigutada, kuid see tegi põrgulikku valu nii, et PJ oigas. Kuid ta tegi seda võimalikult vaikselt, et mitte ennast kuidagi häbiväärselt tunda.
Tagasi üles Go down
Mackencie Jones
Arese tütar
Mackencie Jones


Postituste arv : 48
Join date : 18/01/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed: Macy
Vanus: 18
Muu: Arese tütar

Võrkpalli harjutamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võrkpalli harjutamas   Võrkpalli harjutamas Icon_minitimeNelj Jan 23, 2014 6:13 pm

"On see väga valus?" küsis Macy nägu krimpsutades. Ta tundis ennast siiski Percy vigastuste pärast veidi süüdi.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Võrkpalli harjutamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võrkpalli harjutamas   Võrkpalli harjutamas Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Võrkpalli harjutamas
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Päikesetõusu ajal harjutamas

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Camp Half Bloods :: Camp Half Bloods :: Võrkpalliväljakud-
Hüppa: