Camp Half Bloods
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Teated
FOORUM ON AVATUD! Liitu ja teemata! :)
Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(12) oli siin foorumil Nelj Juun 23, 2022 6:32 pm
Latest topics
» ChatChatChat! ~1
Ümbrusega tutvumas - Page 2 Icon_minitimeby Xena Harrow Nelj Jan 30, 2014 7:40 pm

» Sulps
Ümbrusega tutvumas - Page 2 Icon_minitimeby Xena Harrow Teis Jan 28, 2014 6:54 pm

» Päikesetõusu ajal harjutamas
Ümbrusega tutvumas - Page 2 Icon_minitimeby Xena Harrow Püh Jan 26, 2014 6:37 pm

» Mets!
Ümbrusega tutvumas - Page 2 Icon_minitimeby Khloe Harris Püh Jan 26, 2014 10:48 am

» Ümbrusega tutvumas
Ümbrusega tutvumas - Page 2 Icon_minitimeby Alexandra Bryant Laup Jan 25, 2014 7:30 pm

» Valira teemad
Ümbrusega tutvumas - Page 2 Icon_minitimeby Valira Downs Laup Jan 25, 2014 5:50 pm

» Mäejalamil
Ümbrusega tutvumas - Page 2 Icon_minitimeby Xena Harrow Laup Jan 25, 2014 5:38 pm

» Kuri plaan
Ümbrusega tutvumas - Page 2 Icon_minitimeby Valira Downs Laup Jan 25, 2014 5:11 pm

» Esimene kohtumine?
Ümbrusega tutvumas - Page 2 Icon_minitimeby Alexandra Bryant Laup Jan 25, 2014 11:12 am


 

 Ümbrusega tutvumas

Go down 
2 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorTeade
Dominic Mawson
Aphrodite poeg
Dominic Mawson


Postituste arv : 79
Join date : 21/01/2014

Ümbrusega tutvumas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ümbrusega tutvumas   Ümbrusega tutvumas - Page 2 Icon_minitimeTeis Jan 21, 2014 9:59 pm

"Kui sa soovid, et ma sul järel jookseks siis seda ma võin ka teha." muigas Dominic õlgu kehitades. Ta ronis samuti pingi reale tüdruku seljataha. Ta ei plaaninud tüdrukut enam kaua tüüdata. Kui nende turnimis rada läbi peaks saama plaanis noormees lahkuda.
Tagasi üles Go down
Alexandra Bryant
Poseidoni tütar
Alexandra Bryant


Postituste arv : 147
Join date : 18/01/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed: Alex, Alexa, Al, Sereny, Ser, Serra.
Vanus: 17
Muu: Ta on Poseidoni tütar.

Ümbrusega tutvumas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ümbrusega tutvumas   Ümbrusega tutvumas - Page 2 Icon_minitimeTeis Jan 21, 2014 10:03 pm

''Sa oled täiesti võimatu inimene. Kui ei sa aru, et sa lihtsalt tüütad ja sa paned endast inimesi kahtlaselt mõtlema.'' turtsatas Alexandra ja astus kuidagi 2 pingi vahelisse vahesse, kuid ta astus nii halvasti, et ta teine jalg jäi kuhugi kinni ja kukkus pinkide vahele pikali. Vot see oli valus.
Tagasi üles Go down
Dominic Mawson
Aphrodite poeg
Dominic Mawson


Postituste arv : 79
Join date : 21/01/2014

Ümbrusega tutvumas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ümbrusega tutvumas   Ümbrusega tutvumas - Page 2 Icon_minitimeTeis Jan 21, 2014 10:06 pm

"Esiteks ma tean, et ma olen tüütu ja see ei häiri mind. Teiseks mind ei huvita mida teised minust mõtlevad. Ja kolmandaks, kas sa vajad abi püsti tõusmisel või on praegu kõige õigem hetk sind siia jätta?" Seletas Dominic ning manas siis näole kerge valu grimassi, kui tüdruk kukkunud oli.
Tagasi üles Go down
Alexandra Bryant
Poseidoni tütar
Alexandra Bryant


Postituste arv : 147
Join date : 18/01/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed: Alex, Alexa, Al, Sereny, Ser, Serra.
Vanus: 17
Muu: Ta on Poseidoni tütar.

Ümbrusega tutvumas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ümbrusega tutvumas   Ümbrusega tutvumas - Page 2 Icon_minitimeTeis Jan 21, 2014 10:10 pm

Alexandra isegi ei pannud eemal oleva noormehe juttu tähele, kuna ta oli tegevuses sellega, et end sealt pingiridade vahelt kuidagi püsti saada, kuid peab aus olema, et nüüdseks valutav jalg ja käsi sellele suurt kaasa ei aidanud.
Tagasi üles Go down
Dominic Mawson
Aphrodite poeg
Dominic Mawson


Postituste arv : 79
Join date : 21/01/2014

Ümbrusega tutvumas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ümbrusega tutvumas   Ümbrusega tutvumas - Page 2 Icon_minitimeTeis Jan 21, 2014 10:13 pm

"Nii siis, kuna sa mind ignoreerid ja ma vaatan, et sa püsti ei saa istun ma nii kaua siin, kuni sa minult abi palud. Ma ei tahaks sind ise katsuma tulla, kuigi ma sellest ära ei ütleks." muigas Dominig ning võttis pingil istet ja asetas enda jalad enda ees olevale pingile. Ta võttis enda taskust välja kolmanda suitsu ning asetas selle enda huulte vahele. Ta süütas selle ja pani siis enda suitsupaki ja tulemasina jällegist tasku ära.
Tagasi üles Go down
Alexandra Bryant
Poseidoni tütar
Alexandra Bryant


Postituste arv : 147
Join date : 18/01/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed: Alex, Alexa, Al, Sereny, Ser, Serra.
Vanus: 17
Muu: Ta on Poseidoni tütar.

Ümbrusega tutvumas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ümbrusega tutvumas   Ümbrusega tutvumas - Page 2 Icon_minitimeTeis Jan 21, 2014 10:17 pm

Neidis suutis end seal kuidagi istuli saada, kuid see kas ta end jalgadele saab on juba oma moodi küsimus. Ta kuulis väga hästi, mida see suitsetav noormees seal talle ütles, kuid ega ta tema ees hetkesel juhul paluma ja palvetama küll ei kavatsenud hakata.
Tagasi üles Go down
Dominic Mawson
Aphrodite poeg
Dominic Mawson


Postituste arv : 79
Join date : 21/01/2014

Ümbrusega tutvumas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ümbrusega tutvumas   Ümbrusega tutvumas - Page 2 Icon_minitimeTeis Jan 21, 2014 10:19 pm

"Pean märkima, et edusammud on suuremad, kui ma lootsin." muigas Dominic ning tõmbas enda suitsust uue mahvi. Ta vaatas tüdruku poole, kuid keeras siis enda pilgu istekohtade keskel olevale platsile.
Tagasi üles Go down
Alexandra Bryant
Poseidoni tütar
Alexandra Bryant


Postituste arv : 147
Join date : 18/01/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed: Alex, Alexa, Al, Sereny, Ser, Serra.
Vanus: 17
Muu: Ta on Poseidoni tütar.

Ümbrusega tutvumas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ümbrusega tutvumas   Ümbrusega tutvumas - Page 2 Icon_minitimeTeis Jan 21, 2014 10:25 pm

Sereny oleks heameelega mõne teravama sõna öelnud, kuid sundis end rahulikuks ja üritas mõelda täiskasvanulikult nagu ta seda tavaliselt tegi. Ta ei teadnud, miks noormehel tema üle selline võimus oli, kuid see häiris teda ja väga. Õrnalt käsi pinkidele toetudes suutis ta end istuma vinnata, kuid ta kartis, et see on ka kõik ning on mingit toetust sunnitud noormehelt küsima.
Tagasi üles Go down
Dominic Mawson
Aphrodite poeg
Dominic Mawson


Postituste arv : 79
Join date : 21/01/2014

Ümbrusega tutvumas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ümbrusega tutvumas   Ümbrusega tutvumas - Page 2 Icon_minitimeTeis Jan 21, 2014 10:28 pm

Dominic jälgis tüdruku liigutusi ning tundus, et tal just kõige mugavam ei olnud ning kui liita veel sellele Dominici iseloom, siis ega sealt midagi rõõmust ega toredad oodata ei olnudki. Dominiv tõmbas enda suitsust taaskord uue mahvi ning lasi enda pea kuklasse ja sulges silmad.
Tagasi üles Go down
Alexandra Bryant
Poseidoni tütar
Alexandra Bryant


Postituste arv : 147
Join date : 18/01/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed: Alex, Alexa, Al, Sereny, Ser, Serra.
Vanus: 17
Muu: Ta on Poseidoni tütar.

Ümbrusega tutvumas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ümbrusega tutvumas   Ümbrusega tutvumas - Page 2 Icon_minitimeTeis Jan 21, 2014 10:32 pm

Kotti enda kõrvale sättides silus neiu enda kleiti tolmust puhtaks, mis kadus sealt õnneks kiiresti, sest kui see tolm oleks sinna jäänud, näeks ta välja nagu tõeline tolmulapp või mis iganes. Käega läbi juuste tõmmanud Sereny ohkas. Tal ei olnud muud valikut, ta pidi abi küsima, kui ebamugav see ka ei tundunud.
Tagasi üles Go down
Dominic Mawson
Aphrodite poeg
Dominic Mawson


Postituste arv : 79
Join date : 21/01/2014

Ümbrusega tutvumas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ümbrusega tutvumas   Ümbrusega tutvumas - Page 2 Icon_minitimeTeis Jan 21, 2014 10:35 pm

Dominic ei avanud enda silmi ning ta kustutas enda suitsu vastu kivist pinki. Ta lükas koni pinkide vahele ning istus samas asendis rahuliku meelega edasi. Ega kaua mööda ei saanud minna, tüdruk pidi abi küsima. Kui tal ei oleks midagi viga olnud siis oleks ta ilmselt juba püsti olnud ja nad oleks uuesti enda tagaajamist mänginud.
Tagasi üles Go down
Alexandra Bryant
Poseidoni tütar
Alexandra Bryant


Postituste arv : 147
Join date : 18/01/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed: Alex, Alexa, Al, Sereny, Ser, Serra.
Vanus: 17
Muu: Ta on Poseidoni tütar.

Ümbrusega tutvumas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ümbrusega tutvumas   Ümbrusega tutvumas - Page 2 Icon_minitimeTeis Jan 21, 2014 10:37 pm

Alexandra pööritas silmi ja ohkas. ''Kas sa palun aitaksid mind?'' pigistas neiu endast lõpuks küsimuse välja. Ebameeldivalt inimeselt on alati halb midagi küsida.
Tagasi üles Go down
Dominic Mawson
Aphrodite poeg
Dominic Mawson


Postituste arv : 79
Join date : 21/01/2014

Ümbrusega tutvumas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ümbrusega tutvumas   Ümbrusega tutvumas - Page 2 Icon_minitimeTeis Jan 21, 2014 10:39 pm

"Ohoh... see võttis nüüd küll kaua aega." ütles Dominic ning ajas ennast püsti. Ta astustüdruku juurde ning ulatas talle käe. Kust kohast tema pidi teadma, kas tüdruk saab kõndida või vajab ta selle jaoks abi.
Tagasi üles Go down
Alexandra Bryant
Poseidoni tütar
Alexandra Bryant


Postituste arv : 147
Join date : 18/01/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed: Alex, Alexa, Al, Sereny, Ser, Serra.
Vanus: 17
Muu: Ta on Poseidoni tütar.

Ümbrusega tutvumas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ümbrusega tutvumas   Ümbrusega tutvumas - Page 2 Icon_minitimeTeis Jan 21, 2014 10:56 pm

"Ma pean kurbusega teatama, et ma kõnniks siit juba minema, kui kõndida saaks." sõnas neiu otse välja, kuna ta ei hakanudki end hetkesel juhul lolliks tegema mida see isik hetkel ootas, ilmselt.
Tagasi üles Go down
Dominic Mawson
Aphrodite poeg
Dominic Mawson


Postituste arv : 79
Join date : 21/01/2014

Ümbrusega tutvumas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ümbrusega tutvumas   Ümbrusega tutvumas - Page 2 Icon_minitimeKolm Jan 22, 2014 6:47 am

"See oli küll nii südant soojendav." muigas Dominic. Ta hoidis ikka veel enda kätt tüdruku ees, kuid kuna tundus, et neiu siiski ei kavatsenud talle enda kätt ulatada sikutas Dominic tüdruku ülesse ja võttis endale sülle enne kui neiu uuesti kukkuda jõudis.

OT: võttis sülle nagu pulmades yknow Very Happy
Tagasi üles Go down
Alexandra Bryant
Poseidoni tütar
Alexandra Bryant


Postituste arv : 147
Join date : 18/01/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed: Alex, Alexa, Al, Sereny, Ser, Serra.
Vanus: 17
Muu: Ta on Poseidoni tütar.

Ümbrusega tutvumas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ümbrusega tutvumas   Ümbrusega tutvumas - Page 2 Icon_minitimeKolm Jan 22, 2014 9:03 am

"Ära maha viska. Vähemalt see oleks kena, kui sa seda ei teeks." sõnas neiu ja asetas ühe käe poisile kaela ümber.
Tagasi üles Go down
Dominic Mawson
Aphrodite poeg
Dominic Mawson


Postituste arv : 79
Join date : 21/01/2014

Ümbrusega tutvumas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ümbrusega tutvumas   Ümbrusega tutvumas - Page 2 Icon_minitimeKolm Jan 22, 2014 9:15 am

"Eks ma mõtlen sellele." lausus kutt ning astus treppidele ja jalutas nüüd treppidest alla.
Tagasi üles Go down
Alexandra Bryant
Poseidoni tütar
Alexandra Bryant


Postituste arv : 147
Join date : 18/01/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed: Alex, Alexa, Al, Sereny, Ser, Serra.
Vanus: 17
Muu: Ta on Poseidoni tütar.

Ümbrusega tutvumas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ümbrusega tutvumas   Ümbrusega tutvumas - Page 2 Icon_minitimeKolm Jan 22, 2014 9:59 am

"Aga siis ma süüdistan kõiges sind." teatas Al ning silmitses trepiastmeid. Loodetavasti mees nüüd koperdada ei kavatse.
Tagasi üles Go down
Dominic Mawson
Aphrodite poeg
Dominic Mawson


Postituste arv : 79
Join date : 21/01/2014

Ümbrusega tutvumas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ümbrusega tutvumas   Ümbrusega tutvumas - Page 2 Icon_minitimeKolm Jan 22, 2014 10:20 am

"Ja, mis minuga juhtuma peaks?" küsis Dominic ja vaatas aegajalt tüdruku poole "Kuhu ma su üldse viima peaksin?" küsis noormees siis.
Tagasi üles Go down
Alexandra Bryant
Poseidoni tütar
Alexandra Bryant


Postituste arv : 147
Join date : 18/01/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed: Alex, Alexa, Al, Sereny, Ser, Serra.
Vanus: 17
Muu: Ta on Poseidoni tütar.

Ümbrusega tutvumas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ümbrusega tutvumas   Ümbrusega tutvumas - Page 2 Icon_minitimeKolm Jan 22, 2014 10:44 am

"Loodetavasti sa tead, kus Poseidoni laste maja asub, kena oleks, kui sinna." sõnas Alexandra veidi kaheldes, sest ta ei teadnud kaugel see siit oli ja kas noormees teda sinna kanda jõuab. Loodetavasti ei ole venda ka kodus, kuna see jätaks neiust veidi imeliku mulje, kui keegi teda juba koju kannab ning ta on juba esimesel päeval nii täbaras olukorras. Samas oli õhtune aeg, kes teab. Kuid samas oleks venna abi päris oluline.
Tagasi üles Go down
Dominic Mawson
Aphrodite poeg
Dominic Mawson


Postituste arv : 79
Join date : 21/01/2014

Ümbrusega tutvumas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ümbrusega tutvumas   Ümbrusega tutvumas - Page 2 Icon_minitimeKolm Jan 22, 2014 10:52 am

"Tean, umbkaudu." sõnas Dominic. "Ma ütlesin, et sulle meeldib vesi." ütles poiss siis nende eelmist teemat mainides, kus tuli ilmsiks, et Dominicul on kartus vee ees.
Tagasi üles Go down
Alexandra Bryant
Poseidoni tütar
Alexandra Bryant


Postituste arv : 147
Join date : 18/01/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed: Alex, Alexa, Al, Sereny, Ser, Serra.
Vanus: 17
Muu: Ta on Poseidoni tütar.

Ümbrusega tutvumas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ümbrusega tutvumas   Ümbrusega tutvumas - Page 2 Icon_minitimeKolm Jan 22, 2014 11:14 am

''Ainult oma isa pärast.'' paotas Ser üle huulte midagi rohkem mainimata. Ega ta siin nüüd küll ei hakka arutlema teemal, mis talle tegelikult meeldib ja mis mitte.
Tagasi üles Go down
Dominic Mawson
Aphrodite poeg
Dominic Mawson


Postituste arv : 79
Join date : 21/01/2014

Ümbrusega tutvumas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ümbrusega tutvumas   Ümbrusega tutvumas - Page 2 Icon_minitimeKolm Jan 22, 2014 11:22 am

"nojah." pomises Dominic. "seega kas ma tohin su nime küsida või pean ma enda jaoks tundmatut tüdrukut edasi kandma?" küsis poiss
Tagasi üles Go down
Alexandra Bryant
Poseidoni tütar
Alexandra Bryant


Postituste arv : 147
Join date : 18/01/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed: Alex, Alexa, Al, Sereny, Ser, Serra.
Vanus: 17
Muu: Ta on Poseidoni tütar.

Ümbrusega tutvumas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ümbrusega tutvumas   Ümbrusega tutvumas - Page 2 Icon_minitimeKolm Jan 22, 2014 11:26 am

''Oh jah,'' pomises tüdruk ''ma olen Alexandra.''
Tagasi üles Go down
Dominic Mawson
Aphrodite poeg
Dominic Mawson


Postituste arv : 79
Join date : 21/01/2014

Ümbrusega tutvumas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ümbrusega tutvumas   Ümbrusega tutvumas - Page 2 Icon_minitimeKolm Jan 22, 2014 11:40 am

"Olgu siis Alexandra." ütles Dominic. "Sul on mingeid hüüdnimesid ka või peavad kõik sind Alexandraks kutsuma?" küsis Dominic.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Ümbrusega tutvumas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ümbrusega tutvumas   Ümbrusega tutvumas - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Ümbrusega tutvumas
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 5Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Camp Half Bloods :: Camp Half Bloods :: Amfiteater-
Hüppa: